webcam

selam sayın kıymetli aldatanlar okuyucuları hikayemi yazmadan evvel hala etkisinde olduğumu belirtmek isterim ben kendimden bahseteyim üniversiteyi bitirim hususi bi fabrikada tasarımcı olarak çalışıyorum tekrar bi gün tasarım sitelerinde oyalanırken canım sıkıldı ve chat sayfasına gizlice girdim. gizlice girdim çünkü iş yerinde işden diğer şeylerle oyalanmak yasakdı. neyse bi iki kız derken sohbete başladık ve bi dulla yazışmaya başladık. ama içimde hiç bi fena niyet yoktu. derken benim çıkmam gerekti çünkü işcilere çizimi vermem gerekiyordu. benim çıkmam gerekiyor şayet istersen sonrada sohbet ederiz dedim bu da nasıl olacak dedi bende mahsuru yoksa msnnizi verirseniz sohbet ederiz dedim kibarca kabul etti msnsini verdi. gün bitti ben eve geldim aş yedim duş aldım derken çalışmam gerekiyor deyip laptobumu da alıp odaya geçtim. ama çalışmak aklımın ucundan bile geçmiyordu sadece chat yapmak sohbet etmek.
saat gece 10 da doğru geldiğinde msnsini aldığım dul msnyi açtı. ben derhal selam nbr falan dedim sohbete başladık. derken benim profilde resmim vardı fazla yakışıklısın ve fazla da gençsin dedi bende bekar olduğumu söyledim buda bende bekarım ama evlenip boşandım dedi. bende sebep diye sorduğumda kocasının devamlı içip geldiğinden ve dövdüğünden şikayetçi ve bazende aldattığını söyledi 4 yılıdırda dul olduğunu söyledi. ben yaşının 30 40 arası olduğunu düşünürürken mahsuru yoksa fotoğrafını koyarmısın dedim. karşımda gencecik bi güzel inanamadım ilk başta. yaşını sordum 24 dedi. 18 yaşında evlenmiş ve 2 sene evlilik hayatında işgence çekmiş boşanmış bi daha da evlenmemiş. ben artık bunun yüzünü güldürmek için komiklik yapar iltifatlarda bulunurdum derken (ismi::aysel olsun) aysel hanım hiç beklemediğim bi anda kamera daveti gönderdi. ailemin maddi durumu ii olmadığı için okudum zamanlarda kameralı bi laptop alamıştım sonradan da kamera almadım. nese ben redettim ilk başta bende kamera olmadığını söyledim. olsun canım sen beni güldürdün ya ben açayım dedi. bende kabul ettim. ama resimdekinden daha da güzel ve bi kız karşımda duruyordu. büyülenmemek elde değil. dalgalı saçlar esmer hafif makyaj ve gece olduğu için de yarım kollu ön taradı v şeklinde bi bluzu vardı. adeta büyülenmiştim. bi an durdum sebep sustun deyince bu kadar güzel olacağını tahmin etmiyordum büyülendim dedim. bu gülmeye başladı ve elini önüne boynun altına götürdü.
sohbet iyice koyulaşmış gece geç saatler olmuştu ama benim ertesi gün iş olmasına karşın uyumaya niyetim yoktu.
konu konuyu açar derler ya bu bana hiç ilişkiye girdinmi diye sorduğunda şok olmuştum. bense sadece videolarda gördüğüm ilişkiye girmediğimi söyledim. sonra yanında olsam ne yaparsın diye sordu. hiçç dedim sohbet ederdik çay falan içerdik dedim. ben tahmin etmiştim 4 senenin verdiği içinde bi ateş vardı ve onu gidermeye çalışıyordu ama ben daha evvel yaşadığım tecrubem olduğu halde saf numarası yapıp bilmemezlikten geliyordum.
ben sen ne yapardın diye sorduğumda hiç beklemediğim bi cevapla karşı karşıya kaldım sana sımsıkı sarılır göğsune başımı koyardım sonra yanağına öpücük kondururdum dedi. ben garip oldum.. eee sonra dedim. sonra da gözlerine bakardım. beni öpmeni isterdim dedi. nerden öpeyim dedim. tabiki dudağımdan dedi.
ben bunu duyunca benden ipler koptu. anladım niyetini. neyse başladık biz sanal sexe sevişiyoruz falan derken ateş bastı beni dedi.
çıkacakmısın dedim. yok ne çıkması deyip yerinden kalkıp bi yere gitti. ben bekledim neyse fazla geçmeden geldi. nereye gittin dedim kapıyı kilitledim dedim. sonra göğüslerimi yala dedi beni soy dedi. ben anlatırken bu üzerindekini çıkardı.
ben ne anlatırsam yapıyordu. göğüslerini okşuyorum dediğimde eliyle okşuyordu. sonra süteyenini çıkardım dedim sütyenini çıkardı. fazla aka olmasa da katı göğüsleri vardı. beni azdırdı derken altında da etek olduğunu görüyordum eteğini demeye kalmadan bu anladı sanırsam. eteğini ve killodunu çıkardı.
hadi dayanamıyorum kocam ol sik beni demeye başladı ben bunu izlerken 31 çekiyorum ve zevkten uçuyorum. amını yalıyorum içine dil atıyorum dediğinde amını okşamaya başladı ben kudurdum. sonra yarağımı amına sürtüyorum dediğimde sok artık dedi ve yavaşca sokuyorum dediğimde amına parmağını sokmaya başladı.
öyle bi his ki sanki gerçek yapıyoruz ben kudurdum tabi buda ben boşalacam dedim artık bu da içime boşal hissetmek istiyorum dedi.
bir hafta boyunca iş nedeniyle boşalmamıştım ve öyle bi boşaldım ki fışkırdı adeta sonra bu da boşaldığını söyledi. kamerayı kapattı. gece saat 4 ü bulmuştu. yatalımmı artık dedi bende olur dedim. öpücük işareti koyup çıktı bende yattım.
ertesi sabah uykusuz halde ayakda uyur halde işe gittim ama aklımdan bi türlü çıkmıyordu neyse akşam oldu ben derhal girdim msnye bekliyorum girmiyor 2 ye bekledim gelmedi.
derken böyle 1 2 hafta geçti ben tekrar akşam ümidi kestim. nette takılırken msnye girdi.
selam dedim
hiç bişey deme bundan sonra görüşemeyecez onu demek için geldim dedi ve evleneceğini söyledi bana o duyguyu yaşattığın için fazla teşekkür ederim dedi ve çıktı. ben fazla üzüldüm ve yapayalnız hissediyorum.
yanlızlığımı paylaşmak isteyen bayanlar evli dul şayet sanal olarak sex istiyorsanız tanışabiliriz. ( msn adresim:yarali_67850@hotmail)
gizli giz olarak bende kalır benden yana hiç bi mesele çıkmaz.
bekliyorum. hikayemi okuduğunuz için ve yayınlandığı için fazla teşekkür ederim k.i.b
he unutmadan söyleyeyim hikayem gerçektir ve bunların hepsi sohbet günlüklerimde kayıtlıdır inanmayanlara ispatlayabilirim.