ilginç hanım

merhaba aldatanlar okuyucuları. ben aykut 26 yaşında kumral ela gözlü 1.80 boyunda istanbul doğumlu bir gencim. bundan yaklaşık 10 ay evvel başıma gelmiş bir hikayemi anlatmak istiyorum.
istanbul ortaköy’de oturan bir halam var. ben sık sık onların yanına giderim. hem kuzenlerimle hemde o mahalenin gençleriyle fazla küçükten beri iyi anlaşırım.
halamların orada bir restoranları var ve ben gittiğim zamanlar onların oraya giderim. onların restorana sürekli gelen 45 yaşlarında kızıl saçlı bir bayan gelirdi sürekli fazla vakit denk gelirdim kendisine. ve bir vakit sonra selamlaşmayada başladık. birgün oradan dönerken evime kabataş otobüsünde rastladım kendisine, selamlaştık ve yanına oturdum. hoş geldin beş gittinden sonra kabataşta bir arkadaşının yanına gideceğini söyledi. bende orada inip tranvaya binecektim zaten. birlikte indik beni çağrı etti. gittik birlikte arkadaşının evine kapıyıda tekrar aynı yaşlarda bir hanım açtı. içeri çağrı etti beni tanıştırdı derken eşinide gördük içeride. neyse onunlada tanıştık ve sohbet ettik bir süre. ev sahibi kadın eşini içeri çağırdı. bir süre sonra geldiler ve “biz biryere kadar gidip gelmek durumundayız, siz oturun 2 saate kadar geliriz” dediler. onlar gittikten sonra zehra birer nescafe yapayım dedi mutfağa gitti. getirdi ve içmeye başladık. bana halamların neyi olduğumu nerde oturduğumu gibi sorulardan sonra kız arkadaşım olup olmadığını sordu. bende beyin olarak kimseyle uyuşamadığımı söyledim ve olmadığını ilettim. bunu dediğimde ufak bir tebessüm oldu zehra’da. hayırdır zehra hanım çokmu güzel bir havadis, bilgi, salık dedim. “bana abla deme dost gibiyiz zehra de sadece dedi. bende olabilir sen istersen benim için mesele olmaz dedim. zehra’da hani derlerya devlet gibi kadın diye. işte o tabire tam uyuyor. kendisininde eşinden ayrıldıktan sonra fazla yanlız hissetiğini söylerken ani bakışlarımız sabitleşti. gereken herşeyi gözlerin dediği anda dudak dudağa geldik. onda öyle bir iştah ve öpme becerisi vardıki inanılmazdı. birbirimizi öperken vahşi şekilde üstümüzü başımızı yırtarcasına çıkarıyorduk.daha sonra çenesini yanaklarını yalayarak omuzlarından aşağı inip göğüslerini yalamaya başladım. 45 yaşında olmasına karşın fazla dik ve canlı göğüsleri vardı. o kadar itinalı ve ince hareketlerle göğüslerine alaka gösteriyordumki resmen çıldırıyordu. oradan yavaş yavaş aşağı indim. evvel kasık bölgesini ardından amını ufak ufak öpmeye başladım ve ateşinin sıcaklığı resmen yüzüme vuruyordu. sonra beni yere yatırdı ve göğüslerimden öpe öpe sikime indi ama resmen vakum gibi çekiyordu. ilikleirm sikimden akıp gidecekti nerdeyse. 5 dk sonra kalktım ve onu kanepeye domalttım. sikimi yavaş yavaş sürtmeye başladım amına. çıldırıyor sik beni diye bağırıyordu bana. başını yavaşca içeri iteledim yarısından sonra ani içine daldım. derin bir ooohhhhhhhhh çektikten sonra yawaş hareketlerler gidip gelmeye başladım. o hızlanmamı istiyor kalçasını art itiyordu. bir süre sonra boşaldık. o daha sonra telefonla arkadaşını aradı nerde kaldıklarını sordu. 1 saat daha işimz var deyince bu güldü telefonu kapatır kapatmaz gel erkeğim diyrek atladı tekrar üstüme. fazla açtı ve 1 saatte o 3 kere ben iki kere boşaldık. ondan sonra beni en az haftada bir kere evine çağırıyor bende gereğini uyguluyorum 🙂 delirmeklazim1@hotmail

İsim : delirmeklazim
Mail : delirmeklazim1@hotmail