Ateşli dudakları ile yarağı yalıyor

Merhaba;
Ben Esra 1.65 boyunda 18 yaşında ince yapılı ve her erkeğin birlikte olmak isteyeceği güzel vücudu olan bir bayanım. Masum bir görünüşüm pürüzsüz bir cildim ve dolgun dudaklarım var. Aynı zamanda her erkeğin zevkle okşayıp sevebileceği dolgun ve dik memelere sahibim. Benden bir ıslak aka olan ablam bir şirkette çalışıyor. Ablamın eşi ise bir halk kurumunda memur. Ablam ve ben derhal derhal aynı ölçülere sahibiz. Ablamla eniştem evleneli dört ay oldu. Üniversite eğitimimde İzmir’i kazandığım için bende ablamlarda kalmak zorunda kaldım ters halde ailem beni okutmayacaktı. Ablamın eşi yani eniştem fazla iyi bir insan çokta yakışıklı ama ablama göre biraz iri yarı. Eniştemin cinsel organını hep merak ederdim 46 numara pabuç giydiği için hep gözümde canlandırmaya çalışırdım. Ayağı aka olanların organının da fazla aka olduğunu duymuşumdur hep. İl gün ablamla nasıl bir gece geçirdiler bilmem ama ama şimdi ablamlarda kaldığım ve döşek odalarımız yan yana olduğu için hergece ablamla eniştemin inleye inleye seviştiklerini duyuyorum. Ablamın iniltileri ile beğeni alıyorum. Yan odada ablam inlerken ben de kendi kendime kadınlığımla oynuyor ve mastürbasyon yapıyorum ama kız olduğum için kadınlığıma bir şeyler sokup o zevki yaşayamıyorum. Bir gece tekrar zaman epeyce ilerlemişti, ablam ve eniştem beni uyuyor sanıp sevişmeye başladılar. Tekrar ablam inliyor ve enişteme devamlı bir şeyler söylüyordu. Bende neler söylediğini duymak için odamdan sessizce çıktım ve onların döşek odasının kapısına yaklaştım.
Ablamın neler söyldiğini duydum. Ablam enişteme “yeter tamamını sokma fazla acıtıyorsun. Ayy alamıyorum fazla kalın diye yalvarıyordu. Bunları duyduğumda ben zaten bitmiş ve boşalmıştım. Beğeni suyum bacaklarıma aşağı akmaya başlamıştı. Ben kafamda hayaller kuruyor ablamın kadınlığının mı fazla dar eniştemin organının mı fazla aka olduğunu düşünüyordum. Bu düşünceler beni müthiş tahrik etmişti ve kendimi tutamıyordum. Bunları düşünürken kararımı verdim. Neye mal olursa olsun ablamın alamadığı eniştemin o organını ben almak istiyordum hem de ablam gibi nazlanarak değil. Ablamdan alamadığı zevki enişteme ben tattırmak istiyordum. Odama gidip yatağa yattım eniştemin beni becermesi için nasıl teslim olabileceğimi kadınlığıma organını sokarken neler diyebileceğimi eniştemi nasıl azdıracağımı falan düşündüm. Eniştemin iri organını bakire kadınlığıma köklediğini düş ederek bir elimle kadınlığımın dudaklarını bir elimle de memelerimi okşuyordum.
Bir kaç gün sonra ablam sevinçle eve geldi bir ay ruhsat aldığını annemin yanına gideceğini söyledi. Ben de doğru zamanın geldiğini anladım kalbim küt küt atıyordu. Sütyen ve külot giymeden kısa bir etek üstüne de aleni yakalı göğüslerimi ortaya çıkartacak vücudumu saran incecik bir bluz giydim. Eniştem beni görünce öyle bir baktı ki, bakışlarıyla bacaklarım titremeye başlamıştı bile. Derhal enişteme sarıldım ve dudaklarımı ağzına verdim. Ara dizi eniştemin sıcak nefesini içimde hissediyor neredeyse aldığım zevkten bayılacak gibi oluyordum. Bir eliyle saçlarımdan tuttuğu gibi başımı art çekerek boynumu ve kulaklarımı yalamaya başladı. Öteki elini göğüslerime indirdi beş parmağıyla kavrayıp sıktığında zevkten başım döndü. Eniştem sonra üstümde ne varsa parçaladı attı. Boş durmadım ben de elimi pijamasının içine sokarak eniştemin taş gibi olmuş organını sıvazlamaya başladım. Öperek yavaş yavaş aşağılara inmeye başladı.
Bir ara eniştem de üzerindeki pijamayı çamaşırı aceleyle fırlatıp attı çırılçıplak soyundu. Bir an birbirimizi açlıkla süzdük. Beni koltuğa oturtup bacaklarımı kaldırdı. Eniştem kadınlığımı biraz daha yaladıktan sonra ben kendimi tutamamış eniştemin ağzına boşalmıştım. Sonra bacaklarımı biraz daha yukarı kaldırıp minik deliğimi yalamaya başladı. Dilini sokuyor dilinin ucuyla okşuyordu arkamı. Taş gibi olmuş sertleşmiş organını minik deliğine dayadı ve zorlamaya başladı. Cinsel organının başı art deliğime girdiğinde ben acıdan bağırmamak için koltuğun minderini ısırıyordum. Eniştem kalçalarımın yanaklarını biraz daha ayırarak erkekliğini öyle bir geçirdi ki acıdan bağırdım. Eniştem o kalın organının tamamını kanırta kanırta taa torbalarına kadar arkama soktu. Daha sonra üstüme abanarak ensemi omuzlarımı ve sırtımı öpmeye ve ısırmaya başladı. Belimden tutarak o koca organını içimde hafif hafif oynatmaya başladı. İnsanın art deliğinde kımıldayan bir erkeklik organının verdiği beğeni hiç bir şeyde yoktur sanırım. Ablamın annemde kaldığı bu bir ay zarfında enişteme her gün arkamdan verdim mesut ettim eniştemi. Ablam yokken eniştemin karısı gibi olmuştum. Ben bakireyim diye kadınlığımı ellemiyordu ama minik deliğimi harika beceriyordu. Ablam geldikten sonra ne yapacağız…