Ah Ayca

Ah Ayça


Selam ben ismimi vermek istemiyorum. Ben İstanbul`da yaşayan 19 yaşında 1, 81 boyunda atletik yapılı sayılacak bir vücudum var. Önceleri body yaptığım için vücudum şekilli. Ben mazoşist bir gencim, ama bunu birinin öğrenmesinden fazla korkuyorum ve bu yüzdende hiçbir kadınla böyle bir ilişki yaşamadım ve bu duygularımı bastırmak için kendi kendime işkence yapıyorum, nasılmı? Mesela elektrik kablolarından kırbaç yaptım, pantolon askısı mandallarından (metal) meme mandalı yaptım, florosan zincirlerinden yararlanıyorum ve tabi şişme birde kadın var, ona göre ten kıyafetler aldım ve azdığım vakit onun kölesi oluyorum.Kendi kendime fantazi üretip odamda bir sürü mum yakıyorum (gece olması daha iyi çünkü kendimi hep zindanda hissetmek hoşuma gidiyo). Ab shaper`ı da kollarını çıkartıp taburelere koyuyorum oraya uzanıp kendime işkenceler yapıyorum. Özellikle meme uçlarıma. Meme uçlarımın ellenmesi beni çılgın ediyor. Kendi kendime yaptığım işkenceden bahsedeyim biraz, bilgisayarımdan elektrik alıyorum (24volt) ve meme mandallarını meme uçlarıma sıkıştırıyorum ve kabloya bağladığım anahtarla memelerime elektrik veriyorum, tabi aysu karşımda (aysu şişme bebeğim) (acının artması için ayaklarım marleylere temas emesi lazım).Sonra aysu konuşuyor erkeklerden nefret ederim sana inanılmaz işkenceler edicem (tabi ben konuşuyom aysu cansız). Sonra ayağa kalkıp duvardaki kancalara kendimi kelepçeliyom (penisimde ve meme uçlarımda ağırlıklar bağlı). Kelepçeliyom dedim ya sadece bir elimi çünkü öbür elimle kendimi kırbaçlıyorum, daha sonra yine masaya yatıyorum. Bir mum alıp vücuduma özelliklede meme uçlarıma damlatıyorum. Ve böyle sürüyor…
Artık beğeni vermiyor


Ama artık bu işkence bana beğeni vermiyor. Çünkü kendi kendime işkence ediyorum ve acının nerden geliceğini bilip kendimi kasıyorum, buda bana artık beğeni vermiyor. Artık bir bayanın bana işkence etmesi lazım, ama kim?… Bir gün aklıma yan komşunu kızı ayça geldi. Ayça fazla saf bir kız ama daha 16 yaşında ve fazla güzel, göğüsleri olgunlaşmış 1,60 1,65 boylarında fıstık gibi bir kız, ama kardeşim gibi seviyorum ve ailece fazla samimiyiz. O kadar samimiki ailelerimiz (ben genelde dışarı gerekmedikçe çıkmam hep bilgisayar başında geçiririm zamanımı) gezmeye veya çarşıya hep birlikte çıkar, ayça`da okuldan saat 15:30`da çıktığı için evin anahtarını bana bırakırlar, okuldan geldiğinde dışarda kalmasın diye.Ayça`nın bilgisayar oyunlarına garip ilgisi var. (Ayça`nın bir tiki var, biri ona şakadan vurduğu vakit derhal karşılık verir) bir gün ayça`nın babasını izmirden akrabaları çağırdı. Ev bulmuşlar (bu arada ayça`nın babasının tayini çıktı) ve derhal gitmeleri gerekiyormuş. Kapıyı çalıp bana olayı anlattılar ve akşam geçte olsa döneceklermiş. Ayça`ya göz kulak olmamı istediler bende sebep olmasın o benim kardeşim sayılır dedim ve teşekkür edip yola çıktılar.Bizimkilerde akşam eve uğramadan ofisten arkadaşlarıyla yemeğe çıkacaklardı ve ben gün bugündür deyip hazırlanmaya başladım. Bu gece ayça`nın kölesi olacağıma ant ettim ve bizimkileri arayıp ne vakit geleceklerini sordum. İkiden aşağı gelemeyeceklerini söylediler. Telefonu kapatıp holleyyy diye bağırdım sevinçten. Bu benim son şansımdı, iyi kullanmam gerekiyordu. Ne olursa olsun ayça`ya çaktırmadan bana işkence yapmasını sağlamam gerekiyordu ama nasıl?
Efendim karşımdaydı


Uzun uzun düşünmeye başladım ve onun saflığından yararlanmak için tiki aklıma geldi ve ayça`nın okuldan çıkmasını beklemeye başladım. Saat 15:30 olmuştu ve ayça her an gelebilirdi ve aklıma sadomazo cd lerim geldi. Derhal en güzelini seçip merdivenlere bıraktım. (Ayça cd yi bulur ümidiyle) sonra bileğimdeki ten bilekliği çıkarıp küçük bir kırbaç yaptım (bu konularda fazla becerikliyimdir). Hava yağmurluydu ve benim odamdaki kalın perde hep kapalı olduğu için içerisi biraz loştu, bende daha seksi bir ortam yakalamak için odaya mumlar koydum ondan sonra meme mandallarını ayça`nın rahatça görebileceği bir yere bıraktım. Kırbacıda bilgisayarın yanına bıraktım.Artık ayça`nın gelmesini beklemekten öbür yapacağım bir şey kalmamıştı. Perde arasından ayça`nın yolunu gözlemeye başladım ve mektep servisi göründü. Köşede servisten indi ve apartmana girdi. Derhal güzel bir oyun açtım bilgisayarda ve üzerimi çıkartıp (sadece t-shirt ve atletimi) kapıyı çalmasını beklemeye koyuldum. Ve kapı çalındı. Onu beklediğimi belli etmemek için yavaş adımlarla kapıya yöneldim ama kalbim ağzımdan çıkacakmış gibi atıyordu, toparlanıp kapıyı açtım. Efendim karşımdaydı, heyecandan buyrun efendim köleniz emrinizdedir diyecektim az kalsın. Ayça memelerimi göstererek “güzel memeler” dedi şakayla. heyecanım bi o kadar arttı, (kalbimin çarpışını görecek diye aklım alındı) bende saol dedim.Ayça hep aynı güzelliğiyle karşımdaydı ve bana ailesinin nerde olduğunu sordu, bende anlattım. “Peki ben evde yanlız nası kalıcam ben fazla korkarım yanlızlıktan” dedi. Bende mesele yok bizde kalıcaksın zaten dedim, o da “ii o vakit ben üzerimi değiştirip gelirim” dedi ve anahtarı istedi. Ben de bi dakika deyip içeri girdim ve el çabukluğuyla anahtarı yok ettim, ararmış gibi yapıp bulamadığımı söyledim içeri girip aramasını, benim oyun oynadığımı söyledim. “Ne yeni oyunmu aldın” dedi. Bende isterse birlikte oynayabileceğimizi söyledim ve derhal içeri girdi. Yağmur nedeniyle çorapları ıslanmıştı çıkarıp banyoya koydu o güzel ayak parmaklarına kara oje sürmüş mükemmel duruyordu.
Ayaklarına masaj yaparcasına…


Bir an için eğilip yalamak istedim ama ani aklıma gecenin uzun olduğu geldi. Derhal bilgisayarın karşısına oturdu. Bende ayaklarını silmesi için bir havlu getirdim ve ayaklarının ucuna bıraktım. “Al ayaklarını buraya sil” dedim bana aşağılarmış gibi bir nazar atıp sen silermisin fazla güzelmiş oyun diyerek oyun oynamaya devam etti. Ben de bu fırsatı tepmiyecektim tabi, onun güzel ayaklarını masaj yaparcasına silmeye başladım. Kendimi o kadar kaptırmışımki ayça`nın sesi ile kendime geldim. Ya kafi daha kurulanmadımı?Utancımdan yerin dibine girecektim, derhal bıraktım kurulamayı ve yanına oturup onu izlemeye başladım. Çok güzel oynuyordu ve kendini garip kaptırmıştı oyuna, vakit geçiyordu yarım saat geçmişti bile. Derhal bir hamle yapmam gerekiyordu ve onun yanmasını beklemeye başladım. İlk yanışında sırtına hafiften vurdum “üüf be orda yanılırmı” diyerek. Oda “ya ne vuruyon daha ilk kere oynuyom diyerek bana vurdu” bende “bir daha her yanışında ceza olarak sana (bileklikten yaptığım kırbaçı göstererek) bununla vuracağım” dedim. “Ne yani beni kırbaçlıyacakmısın” dedi bende ne haddime diyerek aka bir pot kırdım. Sonra düzeterek sen buna kırbaçmı diyorsun bu bileklik diyerek içimden bir ohh çektim ama bunu yutmamıştı. Neyse deyip oyun oynamaya devam etti.Bir süre sonra yandı ama ona vurmak içimden gelmedi, “eee hadi” ne hadisi dedim “vurmayacakmısın?” dedi, inanamıyordum ona vurmamı istedi ve derhal ona yavaşça vurdum ama canı acımıştı nede olsa narin bir kızdı “birazdan dizi sanada istikbal bende senin canını yakıcam” dedi. heyecandan kalbim çıkacaktı, neyse bir kaç elden sonra dizi bana gelmişti ve oyuna koyuldum masustan yandım ve “sıra sana verilecek cezaya geldi” diyerek kırbaçla çıplak olan sırtıma vurdu hiç bişey hissetmemiştim yılların kölesi olarak, ve “demek canımı yakacaktın” diyerek ve gülerek onu kızdırmaya çalıştım, işe yarıyordu ve bana “bundan daha sertte vururum ama canını fazla yakarım” dedi. Bende gülerek hadi canım dedim.
Bir daha vurdu…


Ayça sinirlenmişti “istersen deneyebiliriz” dedi bende daha fazla sinirlendirmek için bırak bu işleri dedim. Çok kızmıştı “ayağa kalk” dedi bende ne olacak dedim “duvara sırtını” dön dedi ve dileklerim gerçek olmuştu. Derhal dediğini yaptım ve duvara sırtımı döndüm. Ayça istersem vazgeçebileceğimi söyledi bende korkuyormusun dediğim anda sırtıma sertçe vurdu, canım fazla acımıştı (ben bile bu kadar katı vuramıyordum kendime). Bu nası dedi. Ben de tüm yapacağın bu kadarmı dedim. Ardından bir daha vurdu, ben alaycı alaycı gülmeye başladım yine vurdu yine yine en az otuz kez aynı şiddette vurdu artık canım acımaya başlamıştı ve bu kadar kafi dedim. Bana dönerek benimle bi daha sakın dalga geçme dedi. Bende ayakları önünde diz çöküp peki efendim dedim…Gülerek “sen mazoşistmisin” dedi bana, kıpkırmızı olmuştum ona bakarak ne ilişki deyip kızdım. Nerden çıkardın bunu ayça dedim, “seni kırbaçladıkça beğeni alıyordun sanki” dedi. Bende seni kızdırmak için öyle konuşuyordum dedim. Bana seksi bir nazar atarak tamam öyle olsun dedi ve anahtarları sordu tekrar, Ben de ararmış gibi yaparak biraz vakit geçirdim, o da o dizi yine oyuna daldı. Bende fırsattan istifade ederek anahtarı sakladığım yerden çıkarıp ayça`ya verdim. Saol diyerek çantasını ve banyodaki çoraplarını alarak eve gitti. Ben utancımdan yerin dibine girmiştim benim mazoşist olduğumu anlamıştı. Ya birine söylerse ne yaparım…O arada intaar etmeyi veya onu öldürmeyi bile düşünmüştüm; ama daha sonra boşver ya dedim kendi kendime benim cinsel tercihim buydu ve adıda var “mazoşist”. Tek ben değilimki dünyada diyerek kendi kedime teselli veriyordum, ama bi yandanda kendimden utanıyordum. Ayağı kalkıp mutfağa gittim ve dolaptan bir bira aldım yine odaya gidip bilgisayarın başına oturup düşünmeye başladım “ya birine söylerse? Nası açıklarım” garip moralim bozulmuştu. Sinirden ağlıyordum, birayı bir iki dakikada bitirmişim gittim bi adet daha açtım. Onuda bitirdim öbür bira yoktu. Vitrindeki viskilere yöneldim. İki kadehte viski içtim. Çakır keyf olmuştumZevce da kaç adet aslı varsa derhal tıkla ve gör.`, CAPTION, `Hemen Ara-Bul`);” onmouseout=”return nd();”> aslına bu kadar içkiyle çakır olmam imkansız, moral bozukluğundan herhalde. Saat 17:00 ye geliyordu odam iyice karanlık olmaya başlamıştı, bende odadaki mumları yaktım ve bilgisayarın başına geçip internete girdim.
Bana işkence etsin…


Azmıştım bi kere ne yapayım ve fetiş sitelerine girdim. fotoğrafları ve yazıları okuya okuya başımdan geçen olayı unutmuşum, bi yandan resimlere bakıyor bi yandanda meme uçlarımla oynuyor sıkıyordum, artık doruğa geliyordum, penisimde iyice sertleşmişti. Aklımdan ahh ayça diye geçiriyordum. Keşke beni kırbaçlarken bilgisayarın kamerasını açmış olsaydım ahh ah, diye içim içimi yiyordu, ama ayça bu gece bizde kalacaktı daha uzun bir süre vardı. Yine kameraya alabilirdim. Ama ona açılmam gerekiyordu, söylemeliydim mazoşist olduğumu. (Ona dokunmak aklımın ucundan bile geçmiyordu sadece beni kırbaçlasın memelerimi sıksın kısacası bana işkence etsin ona dokunmak falan istemiyorum.) Saat 18:15 olmuştu ve yağmur gitgide çoğalıyordu. Şimşek müthiş çakıyor beni bile kotkutuyordu, birazdan gelecekti çünkü eli mahkum kime gidecek ben onun abisi sayılırım, zorunlu istikbal diyerek kamerayı gizledim ve aleni bıraktım.Bilgisayardan anlamadığı içinde kameranın aleni olduğunu anlamasına imkan yok. Neyse ben herşeyi hazırladım ve onu beklemeye başladım. Saat 18:40 ve kapı çaldı derhal kapıyı açtım ayça karşımdaydı, üzerinde ak bir body, ten bir pantolon ve ayağında sandalet. Ama body nin altına bi şey giymemişti yani sütyen yoktu ve meme uçları garip dikleşmişti, ama meme uçlarında bi şey vardı, sanki halka gibi. Belli ki piercingti, neyse elinde bir tabak vardı bu ne dedim sana aş yaptım dedi. İçeri çağrı ettim ve yemeğe oturduk. Sosisli yumurta yapmıştı, aklıma internette okuduğum bi ova geldi. kız sosisli yumurtayı yere atıyor üzerine basıyor ve adamın yumurtayı ellerini kullanmadan yemesini emrediyor ve yerken adamı acımasızca kırbaçlıyordu. Acep ayça`da bunu yapacakmıydı diye aklımdan geçirmeye başladım. Ama yapmadı.Ben gözlerimi onun memelerine dikmiş dalmışım iyice inceliyordum acep piercingmi yapmış!!! Ani sen nereye bakıyorsun dedi. Çok utanmıştım, kekeleyerek saçında böcek var dedim. Ayyyyyyyy diyerek yerinden fırladı “nerde nerde!!!” diye bağırıyordu. Sakin ol latife yaptım dedim ve gülmeye başladık. Sonra masadan bıçağı aldı ve boğazıma tuttu seni gebertirim dedi şakacı bir edayla, bıçağı çıplak olan vücudumda gezdiriyor ve sana ne yapayım he diyerek şakadan kafama vuruyor ve tekrarlıyor sana ne yapayım?
Meme ucumu tuttu…


Beni saçımdan tutarak sandalyeye yasladı ve bıçağı göğsümde dolaştırmaya başladı ona karşı koymuyor, olayı akışına bırakıyordum, (acaba neler olacak) penisim sımsıkı olmuştu ve kara ojeli uzun tırnaklarıyla sağ meme ucumu tuttu öbür eliylede bıçağın keskin tarafıyla mememe dokundurup “memelerini keseyimmi” dedi. Benim ufaklık coşmuştu, ama aklıma ya birine söylerse diye bir kuşku düştü ve utanmıyormusun benim mememi ellemeye dedim!!! Derhal elini çekti biraz da bozuldu, artık benim mazoşist olduğumu düşünmediğini düşünmeye başladım ama bu geceyi iyi bir şekilde geçirmem gerekiyordu. Ona hadi odama geçelim dedim.Güzel bir oyun açtım, hadi oynayalım dedim, ama bana pas vermiyordu. Ne oldu diye sordum. Omuz silkerek hiç dedi. Ona şayet mememi ellemek istiyorsan elleyebilirsin dedim, gözleri parladı ani ve elimden tutarak beni odanın ortasına çekti. “Sana bi şey söyliycem ama bana inanmıycaksın” dedi, neymiş dedim “eve gelirken apartmanın merdivenlerinde bir cd buldum” dedi. Eee “evde vcd`de izledim garip garip şeyler var” dedi. Ne gibi dedim, “şimdi anlarsın” dedi ve eve gitti planım işliyordu. Bi süre sonra geldi ve aç dedi, bende olaydan haberim yokmuş gibi aaa nası film bu ya diyerek bilmemezlikten geliyordum, tam bir saatlik bir sado mazo filmi aaaa aaa diyerek izledik ve film bitti.Bana dönerek aynısını yapalımmı dedi, mükemmel bir olaydı bu ama çaktırmamam gerekiyordu ya nası olur bi kere yapsak bile sen bunu herkese anlatırsın dedim. “Ya ant ederim anlatmam fazla eğleneceğiz” diyerek adeta yalvarıyordu. Bende olmaz olmaz diyerek işi kızıştırıyorum. Bana dönerek sen mazoşist değilmisin dedi. Şok oldum yine. Ya ayça saçmalama ne mazoşisti.
Demir halkalar vardı…


Evet sen mazoşistsin diyerek dalga geçiyordu adeta. Ben hayır diyorum o evet diyor, ben hayır diyorum o evet diyor. Bu bi süre devam etti ve sonunda durduk. Bana seksi bir nazar atarak bende sana bir sırrımı vericem şayet mazoşist olduğunu kabul edersen, “Ya bu kız ciddi, bana işkence etmek istiyor” tamam dedim, sırrını söyle. Bende gerçeği söyliycem sana dedim ve gözlerimin içine bakarak body`sini üzerinden çıkardı. İnanamıyordum ayça`nın göğüsleri karşımda ve yanılmamışım meme uçlarında demir halkalar vardı. Kekeleyerek se se sen ne yapıyorsun dedim ama olan olmuştu onun 85 lik göğüsleri otuz santim yakınımdaydı. İşte sırrım ama kimseye meme uçlarıma piercing yaptığımı söyleme diyordu.Bende tamam dedim ve parmaklarıyla memesindeki halkaları çekiştirmeye başladı nası güzelmi sende dokunabilirsin. Şaşkınlıktan dilim tutulmuştu, ayça`nın memelerini elliyordum halkaları tutup çekiyordum oda benim memelerimi sıkıyordu ve bana mazoşistmisin değilmisin, yoksa giderim dedi ve bende evet mutlumusun ben mazoşistim ve senin kölenim artık dedim aleni yüreklilikle (dedim çünkü kamera çekiyor herşey ortada bana şantaz yapamaz benimde elimde bir koz var). Tamam dedi ve soyun emrini verdi. Bende derhal soyundum penisimi görünce gülmeye başladı ve sakın bana tecavüz etmeye kalkma yoksa herkese söylerim dedi, ya saçmalama sadece oyun oynıycaz hiç bir şey yapmıycam sana dedim. Ve oda soyundu ayağa kalkarak aysu`yu gösterdim ona (aysu şişme bebek) gülmeye başladı ve aysunun kıyafetini ona verdim, giydi ve sanki ona almışım üzerine tam oturdu.Bekleyin efendim şimdi tam bir işkence odasına dönüştüreceğim odayı deyip dışarı çıkardım onu. Derhal tüm işkence aletlerimi ortaya çıkardım, işkence masasını kurdum ve kameraya baktım neler çekmiş diye tam istediğim gibi açısını biraz daha yükselttim ve her şey hazırdı. Kamera tüm odayı alıyordu, ayça sabırsızlanıyordu kapıyı vurup vurup hadi bak sana ne işkenceler edicem diye emirler yağdırıyordu. Ve kapıyı açtım ayça şok olmuştu “ya bunlarda ne böyle” dedi.
Ayaklarını yalıyordum…


Emrinizdeyim efendim zindanınız amade dedim ve eline bir kırbaç aldı “eğil köle” dedi bende derhal dediğini yaptım. “Ayaklarımı yala” emrini verdi onun o güzel ayaklarını yalıyordum. O da biyandan güzel yala güzel yala diyerek kırbaçla vuruyordu bana. Yıkama yalama bittikten sonra beni sırt üstü yere yatırdı ve meme mandallarını memelerime bağladı ve ucunada zincir taktı. Çıplak ayaklarıyla karnıma çıktı, Her elinde ayrı mememi çeken zincir vardı, bir sağ mememi bir sol mememi çekiyor ve öyle böyle değil bayağıda çekiyor, her çekişte memem bir iki santim uzuyor sırayla bir sağ bir sol. Bi ara dengesini kaybedip yere düştü, gülmeye başladım, ama bunun cezası aka olacaktı, beni duvara kelepçeledi ve cezan “elli kırbaç” dedi. Korkmuştum çünkü bileklikten yaptığım kırbaç canımı bu kadar yakmıştı acep gerçek kırbaç neler yapar!!! Bi dakika ayça dedim katı vurma ama… “Sen bana nası karışırsın” diyerek “yetmiş kırbaç oldu cezan” dedi ama nasıl!!!Derken başladı bir, iki, üç… Sayıyor ve garip katı vuruyor. Hayallerime kavuştum ama bu kadarı çok, canım inanılmaz yanıyor sayıyor yirmiiki, yirmiüç, … Dayanamıycam artık yirmi kırbaç canımı garip yakmıştı nası keder bu ya… Ve yetmiş dedi, kelepçeleri çıkardı yere yuvarlandım, “ayağa kalk pis köle” dedi. Ayça`nın bu kadar gaddar olacağına inanamıyorum, sanki o ayça değil filmlerdeki kadınlardan biri, sırtım kıpkırmızı olmuş ve kanıyordu. Bu kadar kafi dedim “olmaz daha yeni başladık” diyerek beni masaya yatırdı ve ellerimi ayaklarımı bağladı, eline iki adet mum alıp yanıma geldi. “Acının doruklarına birlikte çıkacağız aşkım diyerek biraz yüksekten mumu vücuduma damlatmaya başladı, mumda renkli kalın mumlardan onlar bi garip keder veriyor, mum damlaları vücuduma her temas edişinde ben acıyla “yandııım” diye bağırıyorum. Bağırıyorum bide sesimi komşular duyarsa diye düşünüyorum ve sesimi biraz azltmaya başladım.
Mum adama dönmüştüm…


Ayça iki mumu vücudumda bitirdi bende mum adama dönmüştüm artık. Bir bıçak alarak yine geldi ve “memelerini kesicem şimdi senin” dedi katı bi sesle ben hayııııır diye bağırmaya başladım, çünkü bu çılgın kız tam bir sadist yapar ve ömrümü memesiz geçirmeye mahkum kalmak istemiyordum. Ben bağırıyom çağırıyom “kurtarın beni imdaat” ayça`da eliyle ağzımı kapatıp sus saçmalama memelerini kesmeye niyetim yok saçmalama diye bana tokat atıp ağzımı kapatıyor. Bende sustum, sözmü dedim laf dedi. Sus salak oyun oynuyoz burda niye keseyim memelerini dedi ve bıçakla üzerimdeki mumları temizlemeye başladı. Tamamen temizledikten sonra “sıra sana bi armağan vermeye geldi” dedi, acep neydi ve bana göğüslerini sundu ve yalayabilirsin dedi. Bende ne diyon sen sana dokunamam sen benim kardeşim sayılırsın…Sus ve dediğimi yap yoksa yüzelli kırbaç dedi ve yapacak bi şey yoktu o kırbaç darbelerine asla bir daha dayanamazdım ve onun bana uzattığı meme uçlarını yalamaya küçük küçük ısırıklar kondurmaya başladım, zevkten inlemeye başladı. Memeleri müthişti ve ilk kere birinin memelerini yalıyordum. Uzun süre yaladım, ve zevkten dört köşe ettim ayça`yı ve yine işkenceye başladı. Arada onu kırbaçlamamıda istiyordu ve tabi bende intikamımı aldım. aslında oda mazoşistmiş ve halkaları memelerine kendisi takmış narkozsuz, iğnesiz. Saatlerce bana işkence etti bende onun memelerini yaladım artık biz sevgili gibiydik bana aşkımın kölesi bende ona aşkımın sahibesi diye hitab ediyordum. Saatler birbirini kovaladı ve bizimkiler telefon açtı yarım saat sonra ordayız diye. Derhal ortalığı topladık ve gelmelerini bekledik. Ve geldiler iki saat sonrada onun ailesi geldi bir daha yapıcazmı dedim ayça`ya, tabi deyip eve gitti.
Kötü bir haberim var dedi…


O gece uyuyamadım ve sabaha kadar kameranın çektiklerini seyredip bol bol 31 çektim. (40Gb`lık harddiskim tamamen dolmuştu hepsini cdlere kopyaladım artık benim gerçek sado mazo cd lerim var.) Efendimi bulmuştum artık, oda benim mazoşist olduğumu biliyordu ve artık aysu`ya ihtiyacım yoktu. Uyumuşum öğlen olmuş, kapı çaldı ve kapıda ayça üzerinde serbest kıyafet vardı, okula gitmedinmi diye sordum, hayır dedi içeri girdi ve sana fena bi haberim var dedi ben derhal telaşlandım yoksa anladılarmı? Sandığın gibi değil dedi biz bu gün izmire taşınıyoz dedi ve ben şok oldum latife yapıyosun dedim ama latife değildi kapıda kargocular vardı eşyaları almaya gelmişler. Moralim fazla bozulmuştu ayça`lar o gün taşındılar ve bir daha onu hiç görmedim. Bir iki kere telefonlaştık ama o artık yok…Bu yazdıklarım tamamen gerçek, fantezi falan değil ve ben artık 22 yaşındayım ve o günden sonra bir daha böyle bir vaka yaşamadım. Hala kendi kedime işkence yapıyorum ve bu yazıyı okuyan bayan arkadaşlardan şayet köle arıyorlarsa (pasif yani fazla acımasızca işkence değil) mail adresime mail atın lütfen buna fazla ihtiyacım var. Bıktım artık kendime işkence etmekten. Ve fazla gizlilik prensibimdir lütfen güzel bayanlar maillerinizi bekliyorum. (Ayrıca bu yazıyı okuyan arkadaşlardan sadomazo ve fetiş sitelerinin adreslerini rica ediyorum, o bilgisayarı geçen yıl satmıştım şimdi yeni bir bilgisayar aldım ve bu arada siteleri unuttum bana yeni site adresleri yollarsanız sevinirim)